Nejnovější recenze ze sekce Hi-Fi komponenty

EverSolo H2

EverSolo H2

Ověřený zákazník HIFI MEDIA Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2023

(naposledy upraveno 18. srpna 2023)

Zakoupeno v HIFI MEDIA

• Podpora DSD i z mobilu
  • Propojení USB-C s počítačem nepodporuje ASIO. Při použití redukce UBB-A je vše funkční u Foobar, ale s HQplayerem si nerozumí.

Zvukově odpovídá ceně. Použití s mobilem a přehrávání v DSD je velmi dobré. U PCM se mi zdá starý Cyrus soudkey lepší. Použití s počítačem doporučuji pouze jako cestovní.

Analogis Easy Phono

Analogis Easy Phono

Ověřený zákazník Filmnadvd.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. srpna 2023

(naposledy upraveno 2. září 2023)

Zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Má cinch i DIN konektory.
  • Má zvlášť zdroj.
  • Dobrá cena.
Denon AVR-X1700H

Denon AVR-X1700H

Ověřený zákazník Salony Denon Michal

Přidáno: 16. srpna 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Kvalitní zvuk, 3 zvukové módy pro plnohodnotný systém domácího kina, další pro stereo.
  • Nevím jestli to brát jako úplnou nevýhodu, ale i přes deklarovaný výkon, který by měl být stejný jako u receiveru Sony, musím nastavit volume cca 2x tolik, abych docílil stejné hlasitosti jako u předchozího receiveru.

Kvalitní zvuk.
Trochu mě zaráží skutečnost, že tento Denon avr-x1700h, seč má udávaný stejný výkon 145W na 6/Ohm, jako můj dosavadní Sony STR DH-590, kde jsem na běžné sledování filmů dával hlasitost na 1/4, zde u Denonu jí dávám na 1/2. Z čehož plynou mé obavy, že až si bude člověk chtít udělat hlasitost zvuku "jako v kině", nebo prostě "trochu ohulit svůj oblíbený Track", tak jestli výkon bude stačit. Dále mě napadá změřit spotřebu el. energie, protože Receiver sony jsem dal max. na 1/3 hlasitosti, tento denon dávám na 1/2 a hraje ještě tišeji.
Co se týká kvality zvuku, tak ta je lepší, vč. možnosti nastavit 2 módy pro domácí kino 5,1, další mód pro Multi stereo. Ostatní 3 stereo módy nepoužívám.
V neposlední řadě rychlé přepnutí těchto módů na ovladači jednotlivými tlačítky a žádné složité nastavování v menu.
Další výhodou je možnost zesílení (3 úrovně dialogu). V noci je rozumět i na nižší hlasitost a přes den když si člověk přidá nějakou pěvkyni např. z Nightwish, nebo Natalia Samoilovou, tak nádherně vynikne její krásný hlas, což u Sony nešlo.

Denon PMA-900HNE

Denon DP-450USB

Ověřený zákazník Alza.cz Václav

Přidáno: 15. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Výborný výrobek a jsme absolutně spokojeni i s nákupem na Alze doporučuji

Auna Peggy Sue

Auna Peggy Sue

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

Kladně hodnotím uložení přenosky pomocí páčky. Nedochází k poškození desky vlivem nesprávného uložení přenosky - poškrábání desky.

Geemarc LH 10

Geemarc LH 10

Ověřený zákazník Pomůcky pro neslyšící kilvap 85

Přidáno: 13. srpna 2023

Zakoupeno v Pomůcky pro neslyšící

Většina starých lidí, mezi které se považuji i já říká že špatně slyší. Ve většině případů slyší dobře ale nerozumí co druhý říká. Mám 85 naslouchátka do obou uší ale v podstatě to jsou jen vyhozené peníze, které doporučili na foniatrii. Protože jsem nerozuměl tomu co říkají v televizi tak jsem hledal až jsem na internetu našel zařízení slyšet víc. Neváhal jsem a koupil . Je to vynikající k poslechu televize i když uvádí vhodnost pro komunikaci což ale není pravda.
Proto jsem hledal dále a našel tento zesilovač zvuku LH 10.
Je to něco vynikajícího pro komunikaci i když jeho ovládání není úplně ideální. Oba výrobky mají v sobě equalizer což je rozhodující pro dobré rozumění toho co druhý říká. Doufám, že to druhým pomůže při rozhodování. To byly
velmi dobře vynaložené peníze.

Marantz NR1200

Marantz NR1200

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. srpna 2023

(naposledy upraveno 10. srpna 2023)

• Marantz NR1200 (dále jen M) je ŠPIČKOVÉ zařízení pokud k němu připojíte kabeláží bedny a inči zdroj audio signálu, nesmíte se dotknou digitální části .. ani ovladačem
  • Naopak jednoznačně na ŠPICI je mezi přístroji s nejhorší instalací a nastavením. Pokud dnes instalaci nevětší TV zvládne žena v domácnosti pomoci jednoduchého MENU a šipek , M má úžasný 150 stránkový manuál různých dvoj/troj kliků různých tlačítek, které je třeba držet předepsaný čas, na kterých strávíte i desítky hodin, včetně několika resetů na tovární nastavení .. a znovu a lépe
  • Další prim M je skutečnost, že vedle AV Receiveru si koupíte i Xbox plný zábavy a překvapení s nekonečným množství překvapení a levelů, které jako hravý kreativec musíte řešit .. ať již ve fázi nastavení nebo pak u reálného používání
  • Pokud mají drátem vedené sluchátka zpoždění /latenci 7 ms (mili sekund, 0,007s), špičkové zařízení Bluetooth s nejlepším Codekem 40ms, kvalitní 200-300ms, méně kvalitní cca 500 ms, hrdý M s nejzákladnějším codekem má asi 1000ms takže a pro sledování videa spolu s streamovaným zvukem je zcela NEPOUŽITELNÝ
  • Naprostý světový unikát je Umělá Inteligence, kterou M má implementovanou protože si dělá to co chce on a ne vy. Pokud si pustíte gramofon nebo nějakou navolenou rozhlasovou stanici, sedíte posloucháte a najednou se M samovolně přepne aby jste se dozvěděli, že vám na mobil přišla SMS. Jako by vám na dálnici vaše nové BMW v plné rychlosti přeřadilo z 6tky na 4 a vy vystoupili předním oknem. V servisu vám pak řeknou, že to není závada či porucha, nedej bože důvod k reklamaci .. tak je to zařízení zkonstruované .. a je to NORMALNI
  • Po několika dnech mé marné snahy o instalaci jsem dostal kontakt na Technického Specialistu Dovozce (dále jen TSD) a ten mi poradil, že je nutno (při každém zamrznutí či nefunkcionalitě) resetovat na tovární nastavení .. a znova
  • Na můj dotaz, proč přenosné zařízení stojící vedle M chytám na prutovou anténu víc rozhlasových stanic ( FM i DAB+) než M na anténu na střeše .. a dozvěděl jsem se, .. no pane, to už nejsou ty komponenty jako v minulosti, kdy si člověk koupil tuner, zesák a DECK či CD a ono to hrálo .. jedna radost. Takže M je v podstatně lepší rádio pro babičku do kuchyně.
  • Stejně tak na když jsem řešili to katastrofální zpoždění Bluetoth, jsem dostal písemnou odpověď, že tato funkce je „doplňková“ , pro majitele mobilních telefonů
  • Tak jsem spojil TV s M pomoci HDMI, pustil film, kokám a najednou ticho a TV mi píše – zařízení M není k dispozici .. lup zvuk naskočil a TV píše zařízení M je k dispozici .. lup a znovu – lup a znovu … a znovu a znovu .. až jsem si uvědomil, že jako majitel tohoto X boxu to ode mne očekává akci, vzal jsem ovládač vypnul POWER … chvíli počkal , znovu zapnul .. a pokračoval ve sledování filmu .
  • A tak bych mohl pokračovat ještě dlouho .. ale nechci brát vítr z plachet .. kreativním dobrodruhům, kteří si tento X box koupí

- No a autorizovaný servis BELScz vedle již výše uvedené odpovědi .. zařízený vyresetuje, nechá týden stát na stole a pak vám to vrátí, protože se závada neprojevila

- A teď vážně .. jako vzděláním „elektrikář“ , bývalý šéf R&D oddělení nejmenovaného výrobce pasivních radarů a celoživotní radioamatér se domnívám, že M nemá dobře odladěný operační/obslužný systém, naopak je děravý jako řešeto a zařízení se často dostává do nedefinovaných stavů .. a prostě něco udělá .. bez ohledu na 150 stránkový manuál či pokyny z ovládače.

- Pád ceny z 22000 Kč na aktuálních 14900 rovněž trochu naznačuje , že ať již výrobce nebo distribuční síť si je vědoma, že soudruzi z NDR někde udělali chybu a pokud jsem já kupoval M ve specializované HiFi prodejně, dnes jede distibuce pře Mall či Alzu a trpělivý čtenář si možná brzo koupí dobrý zesilovač i za Lidl cenu :o)

Auna CD708

Auna CD708

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2023

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Výborný poměr cena výkon.
  • Kvalitní zpracování.
  • Regulace středů.
  • Množství různých vstupů.
  • Loudness
  • Kvalita zvuku.

V této cenové relaci budete těžko hledat lepší zesilovač.

Audio-Technica AT-LP2X

Audio-Technica AT-LP2X

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Pro mé potřeby výborný gramofon od spolehlivé firmy.

Auna DS-2

Auna DS-2

Ověřený zákazník Klarstein Japlo

Přidáno: 7. srpna 2023

Zakoupeno v Klarstein

• Jednoduchý gramofon s jinými doplňky (CD, Mp3, radio, USB). Pro běžného posluchače dostačující. Funguje tak, jak jsem předpokládal.
  • Ramínko přenosky se musí nastavit na gramodesku ručně. Rovněž se musí ručně zvednout pokud již leží na desce a nechci ji celou poslouchat (není dohraná do konce).

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. srpna 2023

Zakoupeno v planeo.cz

OK

Crosley Voyager

Crosley Voyager

Ověřený zákazník OKAY.cz Jana H.

Přidáno: 5. srpna 2023

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2023

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Hezky vypadal
  • Po dvou dnech vyhozen do elektro odpadu
  • Na rca out bylo in,sluchátka pouze
  • s repro,na do nelze zap ani vyp ,pouze na přístroji pokáždé rána do repro ,po 2dnech přestalo pracovat veškeré ovládání nikdy víc
Auna Tube 65

Auna Tube 65

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. srpna 2023

• Bohužel mi přišel jiný mnohem levnější AV2-CD850BT než jsem si objednal a zaplatil !

Onkyo TX-NR6100

Onkyo TX-NR6100

Ověřený zákazník Viaco Dům Elektro Audiofil

Přidáno: 1. srpna 2023

Zakoupeno v Viaco Dům Elektro

• Fandím produktu ONKYO naprostá kvalita-spokojenost

První ONKYO TX-CS 474 od roku 2000.stále funkční není co dodat, do ONKYO TX-NR6100 jsem šel pro novinky vzbavení.

Ověřený zákazník Alza.cz Viktor

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Michal77

Přidáno: 31. července 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Lehký, kompaktní
  • Za ty peníze slušný zvuk
Yamaha RX-V6A

Yamaha RX-V6A

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Lados

Přidáno: 30. července 2023

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• Perfektní zvuk
  • Plno prednastaveni zvuku
  • Pouze jeden výstup hdmi

Maximální spokojenost doporučuji tento produkt

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25